carat_eb08130010
CARAT EB08130010 Brilliant betonboor 81 x 300mm 1/2" nat
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 81 mm
  • Lengte: 300 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1/2"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022863
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB08130010
Diameter
81 mm
Lengte
300 mm
Maat aansluiting (machine)
1/2"
Diameter
81 mm
Boordiepte
300 mm
Segmenthoogte
11.5 mm