carat_eb17142020
CARAT EB17142020 Brilliant betonboor 171 x 420mm 5/4" nat
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 171 mm
  • Lengte: 420 mm
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452023099
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB17142020
Diameter
171 mm
Lengte
420 mm
Diameter
171 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm