carat_eb20142020
CARAT EB20142020 Brilliant betonboor 201 x 420mm 5/4" nat
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Diamantboor Laser Brilliant voor gebruik met waterkoeling in beton en harde steensoorten.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 201 mm
  • Lengte: 420 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452023112
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB20142020
Diameter
201 mm
Lengte
420 mm
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Diameter
201 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm