carat_eb25042020
CARAT EB25042020 Brilliant betonboor 250 x 420 mm 5/4" nat
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Diamantboor Laser Brilliant voor gebruik met waterkoeling in beton en harde steensoorten.
  • Zilvergesoldeerd.
  • Hechting: zilvergesoldeerd
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 250 mm
  • Lengte: 420 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452027141
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB25042020
Diameter
250 mm
Lengte
420 mm
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Diameter
250 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
7 mm