carat_ep16142020
CARAT EP16142020 Premium betonboor 161mm 420mm 5/4 nat
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving
  • Diamantboor Laser Premium voor gebruik met waterkoeling in beton en harde steensoorten.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen tandbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 161 mm
  • Lengte: 420 mm
  • Type aansluiting (machine): Buitendraad
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452025451
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EP16142020
Diameter
161 mm
Lengte
420 mm
Type aansluiting (machine)
Buitendraad
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Diameter
161 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11,5 mm