carat_hc10206020
CARAT HC10206020 dozenboor beton/silicaat 102mm 5/4" droog
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Diamantboor voor drooggebruik in beton en harde steensoorten.
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
  • Verplicht gebruik van stofzuiger!
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 102 mm
  • Lengte: 60 mm
  • Type aansluiting (machine): Binnendraad
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 5420022758683
  • Artikelnummer leverancier: CARAT HC10206020
Diameter
102 mm
Lengte
60 mm
Type aansluiting (machine)
Binnendraad
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Diameter
102 mm
Boordiepte
60 mm
Segmenthoogte
10 mm