carat_htm1221504
CARAT HTM1221504 Brilliant baksteenboor 122 x 150 M16 Dustec
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Diamantboor DUSTEC voor gebruik met stofafzuiging in baksteen en andere abrasieve materialen.
  • Segmenthoogte 9,5 mm.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Schroefdraad M16 voor gebruik op montagespil en Dustec-boorhouder.
  • Laser gelast, dus 100 % garantie tegen lasbreuk.
  • Met sleuven in de flens foor gebruik met Dustec stofafzuiging.
  • Hechting: laser gelast
  • Segment: Turbo Twisted
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 122 mm
  • Type aansluiting (machine): Binnendraad
  • Maat aansluiting (machine): M16
  • Lengte: 150 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452102121
  • Artikelnummer leverancier: CARAT HTM1221504
Diameter
122 mm
Type aansluiting (machine)
Binnendraad
Maat aansluiting (machine)
M16
Lengte
150 mm
Segmenthoogte
9.5 mm
Booraansluiting
16 M
Gereedschapopname
16 M
Segment
Turbo Twisted
Hechting
laser gelast
Boordiepte
150 mm
Diameter
122 mm