carat_mzslb1505set
CARAT SL-1505 sleuvenzaag 150 incl. 2 zagen CEE - MZSLB1505SET
 1.027,37 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
set
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Minimale stofontwikkeling door de speciale zaagafdekking
  • Breedte instelbaar als sleuvenzaag van 1,3 t.e.m. 4,7 cm
met 2 zagen : 6mmMet 3 zagen : 11mmMet 4 zagen : 16mmMet 5 zagen : 21mm
  • Geleidewielen voor gemakkelijk zagen
  • Inclusief transportkoffer en 2 universele zaagbladen Ø150 (type CEE150301F)
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Vermogen: 2500 W
  • Diameter (schijf): 150 mm
  • Aantal groeven: 1
  • Max. slijpdiepte: 50 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452029947
  • Artikelnummer leverancier: CARAT MZSLB1505SET
Vermogen
2500 W
Diameter (schijf)
150 mm
Aantal groeven
1
Max. slijpdiepte
50 mm
Gewicht
7,2 kg
Vermogen
2,5 kW
Voltage
230 v
Max. zaagdiepte
50 mm
Diameter zaagbladen
150 x 22,23 mm
Zaagbreedte
6 - 47 mm