conti_at10132025
CONTI AT10 1320 25 Conti Synchroflex tandriem - AT10132025
 150,42 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1320
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1320 mm
  • Aantal tanden: 132
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817122658
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10132025
Lengte
1320
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1320 mm