conti_at10135025
CONTI AT10 1350 25 Conti Synchroflex tandriem - AT10135025
 153,89 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/05/2026
  • Lengte: 1350
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1350 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817122665
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10135025
Lengte
1350
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1350 mm