conti_at10135032
CONTI AT10 1350 32 Conti Synchroflex tandriem - AT10135032
 196,98 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/05/2026
  • Lengte: 1350
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1350 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817122931
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10135032
Lengte
1350
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1350 mm