conti_at10148025
CONTI AT10 1480 25 Conti Synchroflex tandriem - AT10148025
 169,00 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 29/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 29/05/2026
  • Lengte: 1480
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1480 mm
  • Aantal tanden: 148
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817122696
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10148025
Lengte
1480
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1480 mm