conti_at1058050
CONTI AT10 580 50 Conti Synchroflex tandriem - AT1058050
 132,68 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 580
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 580 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817125543
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1058050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
580 mm