conti_at1058060
CONTI AT10 580 60 Conti Synchroflex tandriem - AT1058060
 173,70 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Lengte: 580
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 60 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 580 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817128971
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1058060
Steek
10 mm
Breedte
60 mm
Nominale lengte
580 mm