conti_at10125025gen3
CONTI AT10125025GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1250 x 25 mm rood
 180,34 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1250
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1250 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817120319
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10125025GEN3
Lengte
1250
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1250 mm