conti_at10128050gen3
CONTI AT10128050GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1280 x 50 mm rood
 335,92 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1280
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1280 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817120210
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10128050GEN3
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1280 mm