conti_at10140020gen3
CONTI AT10140020GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1400 x 20 mm rood
 159,74 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1400
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817120050
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10140020GEN3
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1400 mm