conti_at101700100gen3
CONTI AT101700100GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1700 x 100 mm rood
 850,84 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1700
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1700 mm
  • Aantal tanden: 170
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817121064
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT101700100GEN3
Lengte
1700
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1700 mm