conti_at10170032gen3
CONTI AT10170032GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1700 x 32 mm rood
 311,13 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1700
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1700 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817118798
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10170032GEN3
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1700 mm