conti_at10170075gen3
CONTI AT10170075GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1700 x 75 mm rood
 729,28 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1700
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 75 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1700 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817120746
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10170075GEN3
Steek
10 mm
Breedte
75 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1700 mm