conti_at1046060gen3
CONTI AT1046060GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 460 x 60 mm rood
 202,34 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Lengte: 460
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 60 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 460 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817320375
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1046060GEN3
Steek
10 mm
Breedte
60 mm
Nominale lengte
460 mm