conti_at1046075gen3
CONTI AT1046075GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 460 x 75 mm rood
 252,87 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Lengte: 460
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 75 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 460 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817320382
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1046075GEN3
Steek
10 mm
Breedte
75 mm
Nominale lengte
460 mm