conti_at10730100gen3
CONTI AT10730100GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 730 x 100 mm rood
 373,22 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 730
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 730 mm
  • Aantal tanden: 73
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817320597
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10730100GEN3
Lengte
730
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
730 mm