conti_at1073025gen3
CONTI AT1073025GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 730 x 25 mm rood
 106,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 730
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 730 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817119825
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1073025GEN3
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
730 mm