conti_at1073060gen3
CONTI AT1073060GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 730 x 60 mm rood
 255,90 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 5.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 730
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 60 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 730 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817120562
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1073060GEN3
Steek
10 mm
Breedte
60 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
730 mm