conti_at10800100gen3
CONTI AT10800100GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 800 x 100 mm rood
 401,36 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 800
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 800 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817306447
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10800100GEN3
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
800 mm