conti_at1080050gen3
CONTI AT1080050GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 800 x 50 mm rood
 210,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 800
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 800 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817118880
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1080050GEN3
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
800 mm