conti_at10880100gen3
CONTI AT10880100GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 880 x 100 mm rood
 436,36 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 880
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 880 mm
  • Aantal tanden: 88
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817120906
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10880100GEN3
Lengte
880
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
880 mm