conti_at1092025gen3
CONTI AT1092025GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 920 x 25 mm rood
 136,48 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 920
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817119542
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1092025GEN3
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
920 mm