conti_at1098032gen3
CONTI AT1098032GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 980 x 32 mm rood
 188,35 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 980
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 980 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817118842
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1098032GEN3
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
980 mm