conti_at1098060gen3
CONTI AT1098060GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 980 x 60 mm rood
 353,13 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Lengte: 980
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 60 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 980 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817320658
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT1098060GEN3
Steek
10 mm
Breedte
60 mm
Nominale lengte
980 mm