conti_at20150050
CONTI AT20 1500 50 Conti Synchroflex tandriem - AT20150050
 438,03 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1500
  • Steek: 20 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 75
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817215343
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT20150050
Lengte
1500
Steek
20 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1500 mm