conti_at20170025
CONTI AT20 1700 25 Conti Synchroflex tandriem - AT20170025
 266,59 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Lengte: 1700
  • Steek: 20 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1700 mm
  • Aantal tanden: 85
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817215169
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT20170025
Lengte
1700
Steek
20 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1700 mm