conti_at20170060
CONTI AT20 1700 60 Conti Synchroflex tandriem - AT20170060
 639,86 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 1700
  • Steek: 20 mm
  • Breedte: 60 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1700 mm
  • Aantal tanden: 85
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817215503
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT20170060
Lengte
1700
Steek
20 mm
Breedte
60 mm
Nominale lengte
1700 mm