conti_at315050
CONTI AT3 150 50 Conti Synchroflex tandriem - AT315050
 90,30 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/05/2026
  • Lengte: 150
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817111843
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT315050
Steek
3 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
150 mm