conti_at354916
CONTI AT3 549 16 Conti Synchroflex tandriem - AT354916
 46,68 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Lengte: 549
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 549 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817111829
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT354916
Steek
3 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
549 mm