conti_at3101120gen3
CONTI AT3101120GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1011 x 20 mm rood
 116,92 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 1011
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1011 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321181
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT3101120GEN3
Steek
3 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1011 mm