conti_at325250gen3
CONTI AT325250GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 252 x 50 mm rood
 115,41 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Lengte: 252
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 252 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103688
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT325250GEN3
Steek
3 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
252 mm