conti_at32528gen3
CONTI AT32528GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 252 x 8 mm rood
 26,04 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Lengte: 252
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 252 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102049
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT32528GEN3
Steek
3 mm
Breedte
8 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
252 mm