conti_at327025gen3
CONTI AT327025GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 270 x 25 mm rood
 67,37 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 270
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 270 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321297
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT327025GEN3
Steek
3 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
270 mm