conti_at327050gen3
CONTI AT327050GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 270 x 50 mm rood
 123,53 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 270
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 270 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321310
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT327050GEN3
Steek
3 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
270 mm