conti_at335125gen3
CONTI AT335125GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 351 x 25 mm rood
 74,78 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 351
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 351 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321402
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT335125GEN3
Steek
3 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
351 mm