conti_at335132gen3
CONTI AT335132GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 351 x 32 mm rood
 95,71 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 351
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 351 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817274630
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT335132GEN3
Steek
3 mm
Breedte
32 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
351 mm