conti_at339920gen3
CONTI AT339920GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 399 x 20 mm rood
 62,70 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 399
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 399 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101875
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT339920GEN3
Steek
3 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
399 mm