conti_at511258
CONTI AT5 1125 8 Conti Synchroflex tandriem - AT511258
 41,43 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Lengte: 1125
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1125 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817109710
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT511258
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
1125 mm