conti_at526050
CONTI AT5 260 50 Conti Synchroflex tandriem - AT526050
 80,61 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 260
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 260 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817108652
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT526050
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
260 mm