conti_at552525
CONTI AT5 525 25 Conti Synchroflex tandriem - AT552525
 57,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 525
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 525 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817107532
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT552525
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
525 mm