conti_at561010
CONTI AT5 610 10 Conti Synchroflex tandriem - AT561010
 31,08 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 30.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 610
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 610 mm
  • Aantal tanden: 122
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817104555
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT561010
Lengte
610
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
610 mm