conti_at566010
CONTI AT5 660 10 Conti Synchroflex tandriem - AT566010
 11,51 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 30.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 660
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 660 mm
  • Aantal tanden: 132
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817110853
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT566010
Lengte
660
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
660 mm