conti_at569016
CONTI AT5 690 16 Conti Synchroflex tandriem - AT569016
 44,89 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/05/2026
  • Lengte: 690
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 690 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817110587
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT569016
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
690 mm